VÝHODY

M7_PIR_banner-VyhodyTL_249x219px_V01 (171x150)

Garanční program TYRELIFE

TYRElife představuje ZDARMA výměnu pneumatik v případě: propíchnutí od cizích těles (hřebíky, kusy objektů apod.), nárazu na obrubník a při požáru po 6 měsíců od nákupu. Dalších 6 měsíců pak dostanete poloviční náhradu.

Neexistuje cenově výhodnější záruka pro náhradu poškozených pneumatik než je TYRElife, protože jinde se musíte proti této události dodatečně připojistit.
I v tom je Pirelli na trhu opravdovou jedničkou.
Vezmeme-li nejběžnější rozměr pneumatik*, pak v případě propíchnutí dvou z nich, získá garance rázem pro majitele vozu hodnotu až 5 600 Kč!

O náhradu nebo uznání slevy musí být žádáno v rámci limitů a za dodržení podmínek uvedených v podrobných pravidlech.

TYRElife se nevztahuje na úmyslné poškození a škody způsobené vandalismem. Nezapomeňte si schovat doklad o koupi pneu po celou dobu trvání záruky programu TYRElife.

*nejběžnější rozměry pneu 195/65/16, 205/65/16

ikona_172x150

Jízda na Autodromu Most

Všech 1 400 poukázek na Autodrom Most k nákupu pneumatik Pirelli jsme již rozdali. Svůj zážitek z jízdy můžete sdílet s ostatními a vyhrát malou odměnu.

Více informací najdete zde.

Logo_SONAX

ŠPIČKOVÁ AUTOKOSMETIKA

Sleva 30 %

Autokosmetika Sonax - koláž produktů

Sonax - to je revoluční hybridní technologie (dříve známá jako nano technologie) v široké škále výrobků pro ochranu exteriéru i interiéru Vašeho vozu. A samozřejmě náplně do ostřikovačů, aditiva a další příslušenství.

V e-shopu stačí zadat číslo Vaší členské karty
a 30% sleva Vám automaticky odečtena. Užijte si kvalitu s výhodami P ZERO CLUBu!

vyhoda4_172x150

P ZERO FASHION

Sleva 30 %

Kolekce PZero je příkladem kombinace estetiky inspirované hi-tech technologiemi a nejnovějšími trendy v oblasti módy. Vyberte si PZero - obuv, oděvy a oděvní doplňky vyrobené z nejkvalitnějších materiálů s moderním designem ve sportovním stylu. Exkluzivní kolekci si oblíbilo již mnoho spokojených zákazníků našeho klubu v mnoha zemích včetně celebrit. Pokud chcete zažít jedinečné pocity, navštivte naši prodejnu.

Stačí vyplnit objednací kód, který je přiložen v informační brožuře nebo ho naleznete po přihlášení do svého profilu na těchto stránkách.

Přejeme příjemné nakupování!

Shop