VÝHODY

M7_PIR_banner-VyhodyTL_249x219px_V01 (171x150)

Garanční program TYRELIFE

TYRElife představuje ZDARMA výměnu pneumatik v případě těchto neopravitelných druhů poškození: propíchnutí od cizích těles (hřebíky, kusy objektů apod.), nárazu na obrubník a při požáru po 6 měsíců od nákupu. Dalších 6 měsíců pak dostanete poloviční náhradu.

Neexistuje cenově výhodnější záruka pro náhradu poškozených pneumatik než je TYRElife, protože jinde se musíte proti této události dodatečně připojistit.
I v tom je Pirelli na trhu opravdovou jedničkou.
Vezmeme-li nejběžnější rozměr pneumatik*, pak v případě propíchnutí dvou z nich, získá garance rázem pro majitele vozu hodnotu až 5 600 Kč!

O náhradu nebo uznání slevy musí být žádáno v rámci limitů a za dodržení podmínek uvedených v podrobných pravidlech.

TYRElife se nevztahuje na úmyslné poškození a škody způsobené vandalismem. Nezapomeňte si schovat doklad o koupi pneu po celou dobu trvání záruky programu TYRElife.

*nejběžnější rozměry pneu 195/65/16, 205/65/16

Logo_SONAX

ŠPIČKOVÁ AUTOKOSMETIKA

Sleva 30 %

Autokosmetika Sonax - koláž produktů

Sonax - to je revoluční hybridní technologie (dříve známá jako nano technologie) v široké škále výrobků pro ochranu exteriéru i interiéru Vašeho vozu. A samozřejmě náplně do ostřikovačů, aditiva a další příslušenství.

V e-shopu stačí zadat číslo Vaší členské karty
a 30% sleva Vám automaticky odečtena. Užijte si kvalitu s výhodami P ZERO CLUBu!

M7_PIR_Mover_Pzero-Tipy_172x150px_V01

Tipy řidičům

I nejlepší pneumatiky potřebují péči. Kontrolujte pravidelně dohuštění i výšku dezénu pro svou bezpečnost i lepší jízdní komfort. Více tipů najdete zde.

M7_PIR_Mover_Pzero_172x150px_V01

PIRELLI RACE

F1, rallye a další závody

"Prodáváme to, s čím závodíme."

Náročný mnohaletý vývoj a tisíce hodin na testovacích i závodních okruzích znamenají neustálý posun vpřed. K větší bezpečnosti, ale i opravdovému zážitku z jízdy.

Vyberte si pneu na míru svému jízdnímu stylu a nezapomeňte, že pouze s nákupem u autorizovaných prodejců získáváte garanci Tyrelife.

VYHLEDÁVÁNÍ PARTNERŮ

Zadejte Vaši polohu