Symbol poukaz Autodrom

SDÍLEJTE ZÁŽITEK a ZÍSKEJTE ODMĚNU

Vážení členové P ZERO CLUBu,

s jarními nákupy jste získali dárkové poukazy na Autodrom Most - už jste vyzkoušeli, jak se jezdí na závodní dráze? Jak se osvědčily pneumatiky Pirelli v ostré jízdě? Užili jste si pocit závodníků?

NAPIŠTE nám svou zkušenost na facebook či na e-mail klub@pzeroclub.cz a přidejte fotku či video. Zajímavé příspěvky rádi odměníme reklamními předměty P ZERO CLUBu.

Ještě jste svůj poukaz neuplatnili? Nejvyšší čas rezervovat si termín - do konce roku zbývá už posledních pár měsíců. UŽIJTE SI SVOU ODMĚNU!
Jak na to? Poukaz Vám byl automaticky odeslán na e-mail uvedený v registraci P ZERO CLUBu. Stačí si jej vytisknout, připsat číslo své klubové karty a domluvit se na volném termínu, který si vyberete:

Kromě zážitku z jízdy si určitě vychutnejte závodiště i jako divák a nezapomeňte vzít s sebou celou rodinu. V areálu autodromu je dětské dopravní hřiště, kde Vašim menším i větším potomkům zdarma zapůjčí odrážedla, kola i helmy.

Přejeme Vám dobrou cestu a silné zážitky!
Tým PZC

Potřebujete poradit? E-mailová adresa klub@pzeroclub.cz je Vám k dispozici.

VYHLEDÁVÁNÍ PARTNERŮ

Zadejte Vaši polohu